O VTS

Novinky

26.05.2014

KOMFORT NA DOSAH -NOVÝ OVLADAČ PRO VÝROBKY ŘADY VOLCANO

VTS Euroheat naprosto mění dimenzi komfortu ovládání teplovzdušných  jednotek. A to díky novému, chytrému ovladači HMI VR CONTROLLER s funkcí BMS. Komfort a plnou kontrolu nyní  máte na dosah!

Od prvního června budou VTS Euroheat nabízet nový řídící systém pro jednotky VOLCANO. Konfigurace inteligentního systému  BMS bude intuitivní. Řídící systém  HMI VR CONTROLLER se signálem 0-10V, prostorovým teplotním čidlem NTC a regulátorem otáček ARWE3.0 (0-10V) tvoří jedinečnou sadu určenou pro řízení prostorové teploty.Srdcem celého systému je  HMI VR CONTROLLER, který řídí  výkon  ventilátoru signálem 0-10V v režimu auto/manual (zohledňujícím objem prostoru). Umožňuje nastavení dvou cyklů vytápění za 24 hodin, nebo kontinuální provoz v režimu vytápění nebo chlazení. Regulátor otáček ARWE3.0 (0-10V) poskytuje pětistupňovou modulaci výkonu  ventilátoru a teplotní čidlo NTC umožňuje nastavení optimálních podmínek v určeném prostoru, pokud je ovladač namontován jinde.

Automatické nastavení rychlosti otáček v závislosti na teplotě, režim plánování provozu na celý týden "5+1+1", integrace osmi jednotek Volcano, garance optimálního vytápění nebo chlazení, funkce ochrany proti zamrznutí - to je jen pár výhod které nabízí nový řídící systém určený pro výrobky řady VOLCANO.

eShop Ask&Buy Service Novinky Newsletter Facebook YouTube LinkedIn