O VTS

Novinky

12.03.2014

Mezinárodně uznávaná kvalita - VTS Plant nominována na cenu QUALITY INTERNATIONAL 2014!

VTS Plant, společnost, která je součástí skupiny VTS, byla nominována na cenu Quality International 2014, která potvrzuje vysokou kvalitu výrobků, služeb a obchodních procesů.

V souladu se strategií "Quality and Innovative", skupina VTS klade velký důraz na dohled nad kvalitou všech procesů a činností společnosti. Jmenování VTS Plant kandidátem na cenu Quality International 2014, která je synonymem pro efektivní řízení společnosti, zejména pro procesy spojené s Quality Managementem potvrzuje, že její aktivity zaměřené na řízení kvality si získlay mezinárodní uznání.

V současnosti je Quality International 2014 největší soutěž v Polsku, zaměřená na kvalitu, která spojuje zástupce všech společností a institutů působících na území Polska kolem myšlenky QM. VTS Plant která je garantem nejvyšší kvality výroby a spolehlivosti provozu zařízení VTS Euroheat, má šanci získat titul v následujících kategoriích: QI výrobek, QI služby a QI řízení.

Doufáme, že rozhodnutí komise, které se očekává v září 2014, umožní VTS Plant připojení do elitní skupiny společností, pro které je transparentní politika jakosti jedním z každodenních dobrých návyků, patrným na každém stupni výrobního a logistického procesu.

eShop Ask&Buy Service Novinky Newsletter Facebook YouTube LinkedIn