O VTS

Novinky

01.10.2013

VOLCANO MINI – NOVÝ PRODUKT VTS EUROHEAT S KONZOLOU ZDARMA

Revoluce v konstrukci teplovzdušných jednotek. V říjnu přichází na trh nové VOLCANO mini – nové zařízení VTS Euroheat v inovativním polypropylénovém opláštění s výměnnými čelními panely není jen pevné a vysoce odolné proti mechanickým poškozením, ale take skvěle vyhoví menším prostorům. Vysoká kvalita a jednoduchost jsou hlavními pilíři pro předpovězení velkého úspěchu tohotozařízení!

volcano_mini_ii1_400

Více než 24 let je VTS  Group představuje inovativní, uživatelsky přívětivé výrobky se skvělými parametry.  Jako lídr evropského trhu jsme se rozhodli udělat krok vpřed a nabídnout produkt, který zatím nikdo jiný nenabízí.

V souladu se strategií VTS představujeme novinku v našem sortimentu - VOLCANO mini. Toto nové zařízení díky své konstrukci a vlastnostem způsobí revoluci v segmentu malých zařízení  s požadavkem na výkonod 3-20kW.

VOLCANO mini je vysoce pevnéaodolné proti poškození. Opláštění zařízení jevyrobeno z expandovaného polypropylenu, což zaručuje plasticitu, odolnost vůči mechanickému poškození a tvarovoustálost. Inovativní design je pro VTS Euroheat charakteristický a VOLCANO MINI není vyjímkou. Toto nové zařízení je standardně vybaveno sadou bočních panelů ve čtyřech barvách , které umožní  přizpůsobit dané zařízení požadavkům investora. Výhodou Volcano mini je i konzola, která je obsažena v základní ceně zařízení a zajistí snadnou a rychlou montáž.

Při návrhu zařízení byl kladen velký důraz na tvar opláštění, které zabezpečuje optimální průtok vzduchu výměníkem a zároveň jeho snadné čištění. Lehké, elastické opláštění, kompaktní rozměry a tichý chod dělají z VOLCANA mini nejlepší volbu.

Atraktivní cena, doživotní záruka na opláštění a skladová dostupnost zařízení jsou faktory, které podpoří rozhodnutí klientů pro výběr teplovzdušné jednotky VOLCANO mini, které je vhodné pro použití ve všech objektech s moderními topnými systémy.

eShop Ask&Buy Service Novinky Newsletter Facebook YouTube LinkedIn