O VTS

Novinky

30.09.2013

VTS Group na trhu ve Střední Asii

VTS Group, jeden z globálních lídrů odvětví HVAC, nadále roste a expanduje na trhy Střední Asie. V tuto chvíli jsou jednotky VENTUS dostupné na několika trzích Střední Asie - Armenie, Azerbajdžán, Uzbekistán a Gruzie a na konec roku je plánována expanse na trhy v Mongolsku a Turkmenistánu.

“Jak ukazují naše průzkumy trhu, produkty VTS mají velmi dobrý poměr kvality a ceny.  Nicméně, jsme stále ve fázi vytváření povědomí o našich produktech u potenciálních zákazníků a v tomto regionu. Proto upozorňujeme  další výhody, které nabízí naše společnost v podobě záruky, krátké dodací lhůty, certifikátů potvrzujících nejvyšší kvalitu našich zařízení (Eurovent, TUV, ISO), dokonalé vnitofiremní kultury a referencí VTS po celém světě, které hrají významnou roli v procesu prodeje"
- říká Zbigniew Gawliński, Corporate Business Development Manager.

Mezi nedávné úspěšné projekty VTS na středoasijských trzích, je třeba poznamenat, dvě velké dodávky  v Arménii: Dalma Garden Mall (největší nákupní a zábavní aréna v Arménii) a Avedisian High School (kampus pro studenty v Jerevanu).

vts_group_on_central_asian__markets_foto_1_400 vts_group_on_central_asian_markets_foto_2_400


"Od září plánujeme zahájit naši nabídku v Mongolsku. Předpokládám, že podobně jako ostatní středoasijské trhy, budeme rychle přitahovat spolehlivé partnery, s nimiž VTS představí zcela novou, lepší kvalitu dodávek HVAC výrobků."
- Pokračuje Zbigniew Gawliński.

eShop Ask&Buy Service Novinky Newsletter Facebook YouTube LinkedIn