O VTS

Novinky

17.09.2014

Zvolte kvalitu šitou na míru Vašim budoucím potřebám

Zvolte kvalitu šitou na míru Vašim budoucím potřebám – nová sezonní kampaň VTS Euroheat

Nadcházející podzim a zimu se společnost VTS Group, vlastník značky VTS Euroheat, zaměřuje na kvalitu šitou na míru Vašim potřebám. Nový maskot značky – transformer sestavený z klíčového produktu – ohřívače Volcano – dává najevo našim zákazníkům, že jeho kvalitní produkt je jako hrdina z budoucnosti: nezničitelný, vždy připraven zajistit spolehlivý provoz, připraven pomoci za každých podmínek a - což je nejdůležitější – je jednoduše nadčasový.

Společnost VTS Euroheat se těší na nadcházející topnou sezónu a proto se rozhodla prezentovat kvalitu svých produktů a obchodních procesů pomocí nového maskota značky, pojmenovaného Volcano transformer. Robot sestavený z částí ohřívače Volcano je synonymem toho, co je na našich produktech nejpodstatnější: spolehlivost, připravenost k použití za jakýchkoli podmínek a péče o tepelný komfort.

Úloha firemního maskota je zaměřit na sebe pozornost rozprostřenou mezi konkurenčními produkty a – s odkazem na tradici značky, která je vůdcem/bojovníkem – dosáhnout prohloubení pozitivních dojmů. “Prostřednictvím maskota chceme vyprávět příběh značky. Značky, která se v průběhu let, vyvíjela k dosažení své nejpokročilejší podoby – podoby “robota z vesmíru” pro kterého není žádná mise nesplnitelná, stejně jako v případě našeho ohřívače Volcano”, říká Karolyna Rozycka, EH Corporate Brand Manager.

“Náš robot je take ztělesněním inovativního technického myšlení a odvahy společnosti VTS vyvíjet průkopnická řešeni – obojí s ohledem na obchodní model, produkt, jeho součásti a marketingovou komunikaci, které jdou daleko za vyšlapané cesty”, dodává.


Kampaň bude celoevropská a pokryje všechny trhy na kterých VTS Euroheat působí. Nástroje marketingové komunikace navržené k této kampani mimo jiné zahrnují: statické a dynamické reklamní bannery, multimediální prezentace ATL nástroje (reklamy v tisku) a interní komunikaci.

Kampaň bude zahájena v polovině září a potrvá do konce roku.

eShop Ask&Buy Service Novinky Newsletter Facebook YouTube LinkedIn